Музей відновлює екскурсійне обслуговування!

 Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" приймає замовлення на проведення екскурсій по території Спасо-Преображенського монастиря та по місту. Задля нашої з Вами безпеки під час екскурсії просимо використовувати засоби безпеки та дотримуватись безпечної дистанції. Замовити екскурсії Ви можете за тел. (04658) 21149 та 21540.
Ми з нетерпінням чекаємо на ВАС у нашому старовинному славетному Новгороді-Сіверському!!!

КАРАНТИН

Шановні відвідувачі! У зв'язку із запровадженням карантинних заходів, відповідно до рішень органів влади, Новгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" тимчасово припиняє обслуговування відвідувачів до 3-го квітня 2020 року.
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Увага! Карантин!

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!
В зв'язку з оголошенням карантину, тематичні заходи, заплановані Новгород-Сіверським історико-культурним музеєм-заповідником "Слово о полку Ігоревім" відтерміновуються. Про дату проведення будемо інформувати додатково.

Анонс заходів на лютий 2020 року.

1. "Сакральне в живопису та графіці" відкриття виставки з фондів Чернігівського обласного художнього музею ім.Г.Галагана. - 2-га декада місяця.( музей "Слово...")
2. Тематичний захід - зустріч молоді міста з учасниками бойових дій натериторії інших держав - 13 лютого. (краєзнавчий відділ)
3. "Г.В.Якутович - український графік та ілюстратор "Слова о полку Ігоревім" - тематичний захід до 90-річчя з дня народження художника - 14 лютого. (музей "Слово...")
4. "Вони не загинули, просто пішли" - вечір пам'яті до дня Героїв Небесної Сотні - 20 лютого (краєзнавчий відділ).
5 "Масляна, масляна, яка ж ти мала,- якби ж тебе сім неділь, а посту одна"- етноквест з історії українських традицій - 26 лютого (краєзнавчий відділ).
26 лютого - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (традиційно - кожна остання середа місяця).

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ МУЗЕЮ !!!

   У зв'язку з переходом на зимовий час      Новгород - Сіверський історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" змінює графік роботи.
З 27 жовтня 2019 року музей "Слово..." та краєзнавчий відділ музею працює з 8.00 до 17.00

Шановні відвідувачі!

28 червня музей працювати не буде.

Новгород-Сіверський Історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Игоревім"

 Матеріали сайту захищені авторськими правами законодавства України,