Подарунок для музею.

Героїня одного відомого фільму казала: "Если бы я работала в музее, то встречала бы только хороших и добрых людей". Нам пощастило, ми працюємо саме в Музеї, тому частіше за інших зустрічаємо людей творчих, талановитих, з позитивним поглядом на життя. Сьогодні розповідь про одну з таких людей.

Ім'я Мельник Тамари Миколаївни вже давно відоме в нашому місті. Вона героїня телепередачі "Творчий портрет", квітникарка, садівниця, господиня казкового обійстя, і це далеко не всі чесноти пані Тамари. Вийшовши на пенсію часу даремно не гає, коли б інша людина нудьгувала, сидячи на дивані, вона вигадала собі заняття – робити ляльок. Да так захопилася, що за декілька місяців наробила їх на цілу виставку. Так відбулося наше з нею творче знайомство.

Виставкою "Традиційна народна лялька", що дуже гармонійно вписалася в етнографічну експозицію, відвідувачі музею могли милуватися на протязі всього туристичного сезону. А милуватися дійсно було чим. Декілька десятків найрізноманітніших ляльок. Це і інтер"єрні великі ляльки, ляльки-обереги, з сіна, соломи, ниток, різних природних матеріалів, і в кожній душа автора. Треба мати неабиякий талант аби наділити ляльку, що не має обличчя та очей, і характером, і чарівністю, і індивідуальністю. Але для Тамари Миколаївни це ще не висота. Вона з тих оптимістів, що випромінюють справжню життєдайну енергію. Ця пані так само легко керує своїм життям як і власним авто , їй до снаги ще багато чого.

Завдяки її наполегливості та завжди творчому підходу до справи у РБШ відкрито гурток "Народна лялька", оформлено кімнату-світлицю для нього.

А чергове здивування отримали ми від цієї чудової жінки зовсім недавно – вся колекція ляльок була подарована музею. ВЕЛИКА ДЯКА!

Як тепер посперечатися з твердженням, що музей це місце зустрічі для людей талановитих, безкорисливих та шляхетних.Олена Радченко
заст. директора з наук. роботи
музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім"


Новгород-Сіверський Історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Игоревім"

 Матеріали сайту захищені авторськими правами законодавства України,

квитки онлайн