Подарунок від консула

Чудовий новорічний подарунок отримав музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" від Анатолія Володимировича Тарасенка, почесного консула України по Кустанайській і Актюбінський областях з далекого Казахстану.

Незгасна енергія, почуття любові до "Слова…", почуття патріотизму виплеснулося виданням чудового трикнижжя "Студії над "Словом". українською мовою ( Кустанай, 2007). П’ятдесят екземплярів цієї книги, а ще остаток раніше виданих – такий вклад Анатолія Володимировича до фондів музею.


А ще оригінали ілюстрацій до його книг виконані відомою за межами Казахстану людиною – художником Соковим Георгієм Михайловичем.

Незвична техніка, а це колаж і аплікація, яка імітує мозаїку, додала до цих робіт самобутності та неповторності.

Тепер роботи члена Спілки художників СРСР і Республіки Казахстан прикрасять музеї і художні галереї не тільки Москви, Омська, Астани але і древнього Новгорода-Сіверського, а саме музею-заповідника "Слова о полку Ігоревім"

Уклін доземний Вам Анатолію Володимировичу та Георгію Михайловичу від шанувальників "Слова о полку Ігоревім", за те що робите благородну справу в ім'я збереження і процвітання доброї слави геніальної пам'ятки давньоруської літератури "Слова о полку Ігоревім"

 

  

 

Новгород-Сіверський Історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Игоревім"

 Матеріали сайту захищені авторськими правами законодавства України,

квитки онлайн