Витвори чарівної голочки

В одному з залів музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" відбулося відкриття виставки-вишивки "Витвори чарівної голочки".  Роботи представили учасники клубу "Княжа скарбниця":

 

                             1.   Віталій Кейдун, керівник клубу, а також:

                            2.      Катерина Барботько,
                            3.      Оксана Охріменко,
                            4.      Анастасія Луговська,
                            5.      Оксана Ревуцька,
                            6.      Олександр Хавлук,
                            7.      Раїса Левдік,
                            8.      Генадій Костащук,
                            9.      Альона Негреба.

         Роботи минулого століття з приватних колекцій представили учасники клубу:

                            1.      Антоніна Юдицька,
                            2.      Олександра Кудлай,
                            3.      Алеся Ляшенко. 
  
 Предки залишили нам у спадщину величезне багатство,  і наш обов'язок – не тільки не втратити нічого з неоціненних скарбів, а й примножити їх і передати наступним поколінням.

 Сьогодні, на початку ХХІ століття . спостерігається справжній вибух загального інтересу до фольклорних традицій у декорі, музиці, інтер'єрі, речах побутового вжитку. І це не дивно:  людська індивідуальність шукає шляхів до творчого самовираження.
      

  
     

 Не кожному дано опанувати таємниці, скажімо, пластики чи живопису. А про те є такі види художньої творчості, котрі доступні всім і кожному, як мовиться старому і малому, чоловікам і жінкам, вправним і невмілим – головне терпеливим. Відтінками всіх настроїв – без тихого смутку  до пристрасного мажору дихає вишивка. Цей найпопулярніший у нас, на Сіверщині, вид декоративно-прикладного мистецтва з давніх давен застосовувався для прикрашання одягу, речей побутового вжитку, інтер'єрів різних приміщень.

 Справжні художні витвори, невимушені, жваві, витончені, вже не раз перемагали в "двобої" з позбавленим усякої вартості бездушним серійним непотребом , псевдо художнім мотлохом, що заполонив базари і крамниці.

 Завдячуючи нашій творчій співпраці з музеєм-заповідником "Слово о полку Ігоревім", сьогодні я маю можливість запросити Вас оглянути виставку ексклюзивних робіт створених учасниками нашого клубу. З повагою  керівник клубу Віталій Кейдун

Новгород-Сіверський Історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Игоревім"

 Матеріали сайту захищені авторськими правами законодавства України,

квитки онлайн