Путівники в дарунок

Музеєм-заповідником "Слово о полку Ігоревім були безкоштовно передані Путівники "Чернігівська область" отримані в подарунок від фонду Л.Кучми "Україна"

Новгород-Сіверщина завжди пишалася своїм земляком Л.Д.Кучмою. Завдяки Леоніду Даниловичу в 2004 р. була закінчена реставрація Спасо-Преображенського монастиря. У Новгороді-Сіверському побудовані сучасний залізничний вокзал, готель "Слов"янський" та багато іншого. До невпізнання змінилося с. Чайкино – батьківщина президента.

Неоціненну допомогу надає президент музею "Слово о полку Ігоревім". За його сприяння для закладу придбано виставкові вітрини, оргтехніка; виготовлена фотодіорама "Вихід князя Ігоря в похід". Музей набув достойну та завершену експозицію, співробітники працюють у комфортних приміщеннях, кваліфіковано, з легкістю та задоволенням знайомлять відвідувачів з історією Новгород-Сіверського краю.

А нещодавно музей-заповідник "Слово о полку Ігоревім" отримав у подарунок від Фонду Л.Д.Кучми "Україна" Путівник "Чернігівська область ". Окремий розділ Путівника розповідає про місто Новгород-Сіверський, його історію і музейні заклади, архітектурні пам'ятки міста та району. Наш музей яскраво представлений на його сторінках.

Цей путівник музей безкоштовно передав міським та сільським бібліотекам, школам, РДА та районній Раді, відділу культури, краєзнавцям тощо. Він також буде в нагоді всім хто цікавиться історією рідного краю.

Музей щиро дякує Фонду "Україна" та особисто Леоніду Даниловичу за подарунок та співпрацю!

Новгород-Сіверський Історико-культурний музей-заповідник "Слово о полку Игоревім"

 Матеріали сайту захищені авторськими правами законодавства України,

квитки онлайн