Наші заходи - Новгород-Сіверський музей-заповідник "Слово о Полку Ігореві"

Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Пушкіна 1

квитки онлайн

Наші заходи

28

січня

Вечір пам’яті, присвячений Святославу Воїнову.

29 січня виповнилось 80 років з дня народження Святослава Святославовича Воїнова. На жаль, до цього поважного ювілею він не дожив. В Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику ˮСлово о полку Ігоревімˮ , (...)

21

січня

День Соборності України!

У рамках співпраці Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" та Новгород-Сіверського центру професійного розвитку педагогічних працівників науковці музею взяли участь у круглому (...)

28

листопада

День відкритих дверей!

До уваги відвідувачів! 28 листопада у музеї- заповіднику День відкритих дверей!Вхід до музею "Слово о полку Ігоревім" та краєзнавчого відділу - ВІЛЬНИЙ. Запрошуємо всіх бажаючих (...)

14

грудня

Відкриття пам’ятного знаку

14 грудня 2018 року об 11.00 на території Спасо-Преображенського монастиря відбудеться урочисте відкриття пам’ятного знаку присвяченого 350-річниці обрання гетьманом Лівобережноі України Дем’яна Ігнатовича. Запрошуємо (...)

30

листопада

До річниці Євромайдану та Революції Гідності

21листопада науковці музею брали участь у Круглому столі "Діалог поколінь" до річниці Євромайдану та Революції Гідності. Виступали з доповіддю "Євромайдан, що змінив Україну". Розповідали про передумови, що призвели до (...)

наверх