Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

Наші заходи

13

лютого

«Ремесла і промисли Давньої Русі».

Чи знали Ви, що важливе місце в господарському житті давньоруського суспільства належало ремеслу? У Київській Русі найпоширенішими його видами були залізообробне, гончарне, ювелірне, ткацьке виробництво, всього ж існувало (...)

09

лютого

11 лютого 1789 р. в Новгороді-Сіверському було...

11 лютого 1789 р. в Новгороді-Сіверському було відкрито Головне народне училище. Саме цей освітній заклад став базою для створення в 1808 р. Новгород-Сіверської чоловічої гімназії. Головне народне училище почало (...)

29

січня

"Подвиг Героїв Крут".

У краєзнавчому відділі музею для учнів ліцею №1 було проведено вечір пам’яті – "Подвиг Героїв Крут". Бій під Крутами – це бій за майбутнє України, а подвиг молодих студентів, гімназистів, курсантів став символом (...)

26

січня

"Трагедія, історія, пам’ять".

Напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у краєзнавчому відділі музею проведено історичну годину "Трагедія, історія, пам’ять". Голокост – це уособлення людських страждань та нелюдської жорстокості, що призвела (...)

22

січня

"Соборність - основа державності".

До Дня Соборності України науковиця краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" Олена Бунак провела патріотичну годину "Соборність - основа державності" для працівників Новгород-Сіверської районної (...)

16

січня

"Нескорені".

До Дня пам’яті захисників Донецького аеропорту, в краєзнавчому відділі музею"Слово о полку Ігоревім "відбулась година мужності "Нескорені". 242 дні героїчної оборони летовища,що ввійшли до новітньої історії України і стали (...)

12

січня

"Новгород-Сіверський в українських кіностудіях 60-80-х років ХХ століття".

Сьогодні, 12 січня, в Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбувся захід "Новгород-Сіверський в українських кіностудіях 60-80-х років ХХ століття". Присутні ознайомились з (...)

24

грудня

" Різдвяний павук".

Напередодні Різдвяних свят у краєзнавчому відділі музею відбувся майстер-клас по виготовленню традиційної прикраси українських осель – " різдвяного павука". Таких павучків вважають оберегом та символом Всесвіту. Їх (...)

22

грудня

"Перша літописна згадка про Новгород-Сіверський."

В Новгород-Сіверському історико-культурному музеї-заповіднику "Слово о полку Ігоревім" відбулась історична година присвячена 945-й річниці літописної згадки про Новгород-Сіверський. Присутні ознайомились з питаннями (...)

14

грудня

"Пам’ятаємо! Вони захистили нас."

На тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у краєзнавчий відділ музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім " завітали учні ліцею №1. Згадали про квітневу трагедію (...)

13

грудня

"Як сформувати колекцію".

Сьогодні, в рамках проведення декади біологічних колекцій, в краєзнавчому відділі Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім" доктором біологічних наук Сергієм Панченком було (...)

06

грудня

"Минуле і сьогодення української армії"

В День Збройних Сил України для учнів ліцею ім. К. Д. Ушинського відбулася лекція "Минуле і сьогодення української армії" в режимі ZOOM-конференції. Учасники прослухали історію формування українського війська, (...)

наверх