Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

Наші заходи

02

квітня

Орнітологічна екскурсія.

Навесні кожен день – це приліт нових птахів із місць зимівлі. Сьогодні на орнітологічну екскурсію завітали учні 2-А класу з класоводом Десятник В.М. Такий відкритий урок-екскурсія запам’ятається школярам, і вони (...)

01

квітня

Птахи Сіверського Полісся.

Весна поступово входить у свої права. Почалася активна міграція пернатих. 1 квітня в Міжнародний день птахів до краєзнавчого відділу музею завітали учні ліцею імені К.Д.Ушинського з класним керівником Галиною Білозор. (...)

27

березня

"Театральни традиції Новгород-Сіверщини."

27 березня - Міжнародний день театру. Це свято щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року. Одним з осередків театрального мистецтва Півночі України середини ХІХ першої половини ХХ ст. був Новгород-Сіверський. (...)

22

березня

"Хто є автором "Слова о полку Ігоревім".

22 березня в музеї -заповіднику відбувся історичний лекторій "Хто є автором "Слова о полку Ігоревім". У вітчизняній науці наводилося понад десяток імен можливих авторів. Завідуюча відділом давньоруської літератури (...)

14

березня

"Мужність і честь українських захисників-добровольців".

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Щоб вшанувати мужність та героїзм захисників, які стали на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави, в краєзнавчому відділі (...)

08

березня

"Великий син великого народу".

У перші березневі дні ми згадуємо Тараса Шевченка. До ювілейної дати від дня народження поета на літературний вечір "Великий син великого народу" завітали учні 10 класу ліцею №1 з вчителем української мови та літератури (...)

24

лютого

"Рашизм – це...".

24 лютого – друга річниця від початку злочинного повномасштабного вторгнення військ рф на територію незалежної України. Напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти нашої держави 10 років тому з (...)

22

лютого

"Битва за Чернігів".

У краєзнавчому відділі історико-культурного музея-заповідника "Слово о полку Ігоревім" для старшокласників ліцею ім. К.Д. Ушинського було проведено кінолекторій "Битва за Чернігів" до річниці повномасштабного вторгнення (...)

21

лютого

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Провели патріотичну годину в ліцеї №1. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Завідуюча краєзнавчого відділу Світлана Приход згадала тих, хто загинув під час Революції Гідності в боротьбі за ідеали демократії, права (...)

20

лютого

"Вони першими стали за гідність і волю".

20 лютого Україна вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. До 10-ї річниці історичних подій під час Революції Гідності в краєзнавчому відділі музею було проведено годину пам’яті "Вони першими стали за гідність і волю" (...)

16

лютого

"Героїчна постать Івана Богуна".

До краєзнавчого відділу музею-заповідника "Слово о полку Ігоревім", на урок патріотизму "Героїчна постать Івана Богуна", завітали учні старших класів ліцею №1. Полковник Іван Богун у 1648 році став одним із (...)

15

лютого

"Афганістан. Історія та пам’ять".

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав . До 35-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану для учнів ліцею ім.Ушинського в режимі онлайн проведено тематичну годину (...)

наверх