Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська, 1

квитки онлайн

#Міжнародний_день_музеїв

17 травня 2023

Сьогодні, у переддень Міжнародного дня музеїв, відбулась зустріч керівництва міста та району з колективом Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника ˮСлово о полку Ігоревімˮ. Цього дня на зустріч з музейниками завітали: начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації- Сергій Сергієнко, Новгород-Сіверський міський голова- Людмила Ткаченко, заступник міського голови- Сергій Йожиков, голова районної ради- Василь Жук.
Зустріч пройшла у теплій невимушеній обстановці. Говорили про планомірні шляхи розвитку музею-заповідника, нові напрямки у роботі, про важливість національно-просвітницької роботи у прикордонні з країною-агресоркою, про наболіле та проблемні питання, які потребують вирішення та втручання владних структур.
Сергій Сергієнко зазначив, що на сьогодні у прикордонні дуже важливою є інформаційно-просвітницька робота, висловив свої пропозиції щодо подальшої її активізації та спільних напрацювань. ˮНовгород-Сіверський історико-культурний музей-заповідник ˮСлово о полку Ігоревімˮ був і залишається нашою туристичною перлинкоюˮ-зазначила Людмила Ткаченко.
ˮРобота музейників надважлива, хоча вона іноді і недооціненаˮ- сказав Василь Жук.
Приємно було відчувати, що керівництво високо цінує і усвідомлює важливість роботи музейників, особливо у ці складні часи.
Наприкінці зустрічі керівники міста та району подякували музейникам за роботу, кращі працівники музею-заповідника були відзначені подяками та грамотами.
По закінченню заходу шановні гості ознайомилися з виставками що діють та були відкриті напередодні Міжнародного дня музеїв.
Ми завжди готові працювати заради збереження нашого історико-культурного надбання і тримати свій культурний фронт!
З наступаючим професійним святом всю музейну спільноту!
СЛАВА УКРАЇНІ!

наверх