Чернігівська область
м. Новгород-Сіверський,
вул. Слобідська 1

квитки онлайн

Поповнення музейної колекції.

21 листопада 2022

Філателістична колекція музею поповнилася новими надходженнями це – марковий аркуш «Слава Збройним Силам України!». Він складається з 6 поштових марок з ілюстраціями військовослужбовців, кожна з яких відображає окремий вид збройних сил та окремий рід українських військ.
Блок виконано у графічному стилі. Кожна поштова марка відображає образи сучасних українських захисників з різних підрозділів військ, що призначені для безпосереднього ведення або всебічного забезпечення бою, та містить емблему відповідного виду та роду військ. Вони втілюють відвагу, сміливість і незламність українського воїнства в боротьбі з російським окупантом. 6 ілюстрацій – це структура Збройних Сил України:
Десантно-штурмові війська
Сухопутні війська
Військово-морські сили
Повітряні сили
Сили спеціальних операцій
Сили територіальної оборони
Автор поштового випуску, присвяченого нашим захисникам, – український дизайнер з Краматорська Антон Хрупін.
Крім марок було випущено 6 конвертів та 6 карток з емблемами військ.
4 листопада Укрпошта випустила поштову марку «Кримський міст на біс». Вона містить кілька цікавих деталей і натяків: недопалок у руках героїні, як свідчення того, що останнім часом окупанти створюють собі багато проблем від паління в заборонених місцях, автомобіль, що летить у прірву, гублячи награбовану побутову техніку, Байрактар, який випадково пролітав над мостом та розбитий ворожий танк. До поштової марки був випущений конверт «Перший день», немаркований художній конверт та листівку.
Усі значущі події, які відбуваються в нашій країні, закарбовує українська філателія. Кримський міст –тимчасово небажаний зв’язок України з росією, символ окупації, свавілля.

наверх